top of page
e.jpg


ECZANELERDE

EPA ve DHA Faydaları:

*EPA ve DHA, KALBİN normal fonksiyonuna katkıda bulunur. (1)

*DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.(2)

*DHA normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.(2)

*Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal beyin gelişimine katkıda bulunur (3)

*Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal göz gelişimine katkıda bulunur (3)

 

Yüksek Miktarda EPA ve DHA içerir. Tek kapsülde toplam Omega 3 miktarı 840 mg dır. Bu oran standart balık yağlarındaki Omega 3 miktarının 2 kattından daha fazladır. Tek Kapsülde: 1200 mg Saf Norveç Balık Yağı 840 mg Omega 3 Yüksek EPA+DHA Miktarı 435 mg EPA, 290 mg DHA %70 Omega 3 Trigliserid Form Doğal Limon Kabuğu Yağı içerir. Gluten, Tatlandırıcı, Şeker, Renklendirici ve Koruyucu içermez. Balık Yağının menşei Norveçtir. Tek tek blisterli ambalajda paketlenmiştir. Böylece oksidasyondan korunur, yani hava ile temas etmesi ve kolayca bozunması engellenmiştir. Takviye edici gıda onay numarası: 006790-11.12.2019 Menşei :Türkiye (Balık yağının menşe ülkesi Norveç'tir.) Kullanım Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Günde 1 ya da 2 yumuşak kapsülün tok karnına alınması önerilir. Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Saklama Koşulları: Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

 

(1) Faydalı etki; günde 250 mg EPA ve DHA alındığında sağlanır.

(2) Faydalı etki günde 250 mg DHA alındığında sağlanır

(3) Hamile ya da emziren kadınlarda faydalı etkinin, omega-3 yağ asitlerinin yetişkinler için önerilen günlük alım miktarına (250 mg DHA ve EPA) ek olarak 200 mg DHA alındığında sağlanır)

Sorvagen Plus 1200 mg Norveç Balık Yağı, 30 Kapsül,(Kalp İçin*)

389,00₺ Normal Fiyat
379,00₺İndirimli Fiyat
    Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
    bottom of page