top of page
e.jpg


ECZANELERDE

DHA Omega 3 Faydaları:

*DHA normal BEYİN fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.(1)

*DHA normal GÖRME yetisinin korunmasına katkıda bulunur.(1)

*Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal BEYİN gelişimine katkıda bulunur (2)

*Dokosahekzaenoik asit (DHA)’in anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal GÖZ gelişimine katkıda bulunur (2)

*EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.(3)

 

Sorvagen High DHA, Yüksek Miktarda DHA içerir. DHA miktarı standart balık yağlarındaki DHA miktarından 4 kat fazladır. Tek Kapsülde: 1000 mg Saf Norveç Balık Yağı 780 mg Omega 3 Yüksek DHA Miktarı 500 mg DHA, 150 mg EPA %78 Omega 3 Trigliserid Form Doğal Limon Kabuğu Yağı içerir. Gluten, Tatlandırıcı, Şeker, Renklendirici ve Koruyucu içermez. Balık Yağının menşei Norveç'tir. Tek tek blisterli ambalajda paketlenmiştir. Böylece oksidasyondan korunur, yani hava ile temas etmesi ve kolayca bozunması engellenmiştir. Takviye edici gıda onay numarası: 006781-11.12.2019 Menşei :Türkiye (Balık yağının menşe ülkesi Norveç'tir.) Kullanımı Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Günde 1 ya da 2 yumuşak kapsülün tok karnına alınması önerilir. Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Saklama Koşulları: Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

 

(1) Faydalı etki günde 250 mg DHA alındığında sağlanır

(2) Hamile ya da emziren kadınlarda faydalı etkinin, omega-3 yağ asitlerinin yetişkinler için önerilen günlük alım miktarına (250 mg DHA ve EPA) ek olarak 200 mg DHA alındığında sağlanır)

(3) Faydalı etki; günde 250 mg EPA ve DHA alındığında sağlanır.

High DHA NORVEÇ Balık Yağı, 30 Kapsül, (Beyin ve Göz İçin*)

449,00₺ Normal Fiyat
439,00₺İndirimli Fiyat
    Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
    bottom of page